Pizzerie > Praha > Praha 5 > Pizzeria dolce vita
Pizza

Pizzeria Dolce Vita

Radlická 520/117, 158 00 Praha-Jinonice

Tel: 777 586 586, 608 755 755Poslat zprávuwww.pizzeriadolcevita.cz

Upravit údaje o pizzerii

Informace o pizzerii:

K pizzerii není k dispozici podrobnější popis.

Mapa pizzerie:

Pizzeria Dolce Vita, Radlická 520/117, 158 00 Praha-Jinonice

Zobrazit pizzerie v okolí

Vaše zkušenost s touto pizzerií:

Jak hodnotíte služby, jídlo a především pizzu? Podělte se o zkušenost s ostatními.
I při kritice zůstávejte prosím vždy slušní, jinak bude příspěvek odstraněn.

Vaše hodnocení podniku Pizzeria dolce vita (Praha)

Pizzeria dolce vita

Kontaktovat pizzerii:

Dotazy na rezervaci či ohledně provozu Pizzeria dolce vita (Praha):

Pizzeria dolce vita

Pizzeria Dolce Vita - zkušenosti a hodnocení zákazníků:

Pro tuto pizzerii jsou k dispozici 4 recenze:

Věra

11. 11. 2011

Jelikož pracuji v blízkosti této pizzerie, bývala jsem častým návštěvníkem, po dnešní návštěvě mě tam už nikdo nikdy neuvidí a ani mé spolupracovníky. Na jídlo jsme čekali hodinu, aniž by nás někdo upozornil nebo se omluvil,že zde dnes probíhá akce a bude to trvat dlouho. Uplnou tečkou na závěr, bylo naprosto nevhodné,nepříjemné chování paní "manažerky", která by měla jít příkladem pro ostatní číšnice a ne naopak. Pokud neví,co je to slušné jendání se zákazníky, nerozumím tomu, proč dělá tuto práci, díky ní nás přešla veškerá chuť na oběd,který byl ještě k tomu studený.

Veronika

11. 11. 2011

Zkušenosti s dnešní návštěvou v této pizzerii byly naprosto katastrofální. S kolegyněmi jsme přišli na oběd v 11:00 do téměř prázdné restaurace a po objednání 5ti ks pizzy jsme čekali hodinu, bez jakékoliv další obsluhy a omluvy, týkající se zpoždění. Po té, co jsme chtěli objednávku stornovat, ke stolu přišla vedoucí provozovny s dotazem "Dámy, máte jako nějaký problém???!!!" Slušně jsme ji odpověděli, že již čekáme hodinu na 5 pizz a že již nemáme čas dále čekat. Paní "manažerka" odvětila stylem "budete si muset počkat třeba ještě 3 hodiny, máme plno a akci pizza 1+1". S podobným chováním jsem se ještě nikdy nesetkala a doufám, že již nesetkám. Tatu pizzerii rozhodně již nikdy nenavštívím já, ani kolegyně a rozhodně nebudeme tento podnik nikomu dále doporučovat. Pizzu nám nakonec do 5min přinesli v krabici s sebou a kvalita jídla rozhodně neodpovídá ceně!

Helena

12. 10. 2011

Obsluha pomalá, vzhledem k tomu, že nebylo zase tolik hostů v poloprázdném lokálu, čekala bych rychlejší reakci na prázdnou skleničku - čekali jsme i s doprovodem 20 minut na to, aby se nás obsluha přišla zeptat, zda si chceme ještě dát nějaké pití. Dále na začátku nedávají domácí chléb s bylinkovým máslíčkem, jak je obvyklé v pizzeriích. Ke kávě nedali žádnou sušenku ani sklenku vody. Při placení obsluha nedonesla desky s účtem či tácek s účtem a neodešla do povzdálí, aby člověk mohl vložit potřebnou částku na tácek (a ten, kdo je pozvaný, se nedozvěděl, kolik že se to platí), ale paní přišla s účtenkou a peněženkou a kasírovala přímo u stolu. Také v pizzeriích nezvyklé. Nejnegativněji hodnotím to, že obsluha viděla, že evidentně nemáme co pít, ale nepřišla. A i na placení jsme čekali poměrně dlouho. Takže už mě tam neuvidí. A jídlo zas tak úžasné nebylo, hodnotím spíše průměrně.

Jitka

5. 8. 2011

Stale mensi porce, napr. u kavy dostanu pouze pulku hrnku. To driv nebyvalo. Jidlo v dennim menu vetsinou posledni dobou prekorenene, az mam obavu, ze maso je stare a snazi se zakryt jeho chut. Slusne jednani ze strany pani manazerky a personalu (kdyz odhlednu od cisnika, ktery damy ve veku 35 let oslovoval "devcata")

Tento podnik hledáte také jako: "Pizzerie dolce vita" nebo "Pizeria dolce vita".
Pokud Vám v Praze chybí Vaše oblíbená pizzerie napište nám.

Další pizerie poblíž "Pizzeria dolce vita":

NázevAdresaVzdálenost
Pizza metropol Radlická 117, Praha 0 m
Pizzerie nová vyhlídka Suchý vršek 2122/33, Praha 800 m
Pizza mija Petržílkova 1435/31, Praha 1.1 km
Zdeněk čunta Mutěnínská 1033/13, Praha 1.4 km
Pizzeria kaskáda Voskovcova 1075, Praha 2.4 km
Kaskáda pizzeria Voskovcova 1075, Praha 2.4 km
Ristorante & pizzeria dai marinai Zázvorkova 25/3, Praha 1.7 km
Pizza ristorante bel tempo Kudrnova 234/4, Praha 2.6 km
Pizzeria klamovka Plzeňská 949/129, Praha 3 km

Může se hodit:

cukrárny a kavárny v Praze nebo penziony Praha.

Město měsíce:

Olomouc