Pizzerie> Praha > Nymburk > Caffe castello-pizzeria
Pizza

CAFFE CASTELLO-PIZZERIA

Přemyslovců nám. 40/6, 288 00 NYMBURK

Tel: 325 516 185

Upravit údaje o pizzerii

Informace o pizzerii:

K pizzerii není k dispozici podrobnější popis.

Mapa pizzerie:

CAFFE CASTELLO-PIZZERIA, Přemyslovců nám. 40/6, 288 00 NYMBURK

Zobrazit pizzerie v okolí

Vaše zkušenost s touto pizzerií:

Jak hodnotíte služby, jídlo a především pizzu? Podělte se o zkušenost s ostatními.
I při kritice zůstávejte prosím vždy slušní, jinak bude příspěvek odstraněn.

Vaše hodnocení podniku Caffe castello-pizzeria (Nymburk)

Caffe castello-pizzeria

CAFFE CASTELLO-PIZZERIA - zkušenosti a hodnocení zákazníků:

Pro tuto pizzerii je k dispozici 7 recenzí:

Lucie

22. 2. 2014

Musím napsat že včerejší návštěva Castella mě nadchla, po dlouhé době jsem se tak skvěle najedla a kulinářský zážitek byl fantastický. Příjemná obsluha nás nenechala čekat, porce byly spíš větší než menší a dezert nás dokonale uzemnil. Vynikající a příjemná atmosféra, z 10 bodů bych dala deset !!!!!! Jen tak dál. Určitě si to rádi zopakujeme.

lenka

27. 1. 2013

Vždy velice spokojená,ráda se k Vám vracím

Jakub

26. 1. 2013

Dobrý den, pokud můžu říct a často to neříkám a nepíšu tak do restaurací chodím často a moje zkušenost z jiných podniku je děsna až na výjimky a tím bych tuhle pizzerii chtěl pochválit už jenom příchodem do čistého prostředí, posazením hosta což se často nevidí, zapálením svíčky, servírováním jídla krásnou, velikou porcí a výbornou chutí, doporučením vína a nakonec s dobrým moučníkem (pečenou čokoládou) s výbornou kávou, tak vám můžu říct že neskutečný kulinářský zážitek a krásně strávený páteční večer. Přál bych všem navštívit více restaurací, aby věděli o čem psát a byli rádi že takovou restauraci mají blízko, já musím dojíždět a rád dojíždím.Moc děkuji a doporučuji

dagmar

12. 1. 2013

Od 18:00 do 23:00 se obsluha u našeho stolu zastavila celkem 4x. Hodinu usilovně ignorovala prázdné nádobí na našem stole, člověk vyloženě musel aktivně číhat a skoro křičet, aby si jej někdo všiml. Od 22:00, kdy jsme se rozhodovali, zda si ještě něco objednáme nebo radši půjdeme, to obsluiha vlastně rozhodla za nás. Celou HODINU se jednoduše u našeho stolu neukázala. Po 23:00 hodině jsme zaplatili a rozhodnutí už tam nikdy nevkročit, odešli. Je to ostuda. Vzhledem k cenám, jež si tato "restaurace" účtuje, bych předpokládala alespoň minimální zájem o hosty. Za ty peníze zkažený večer.

Lucie

9. 5. 2012

Dobrý den, návštěva z 5.5. 2012 - po renovaci nekuřácké části, která se povedla, naprosto neadekvátní zvýšení cen. Obsluha - záleží na koho natrefíte. Někdy velmi milá a ochotná, jindy otrávená z práce. Jako nehorázné ovšem hodnotím účtovat si za 3dcl točené(kohoutkové) vody 18 kč. Když jsme chtěli, aby nám servírka zavolala majitele, dostali jsme vizitku, ať ho kontaktujeme telefonicky. Přičemž PAN majitel seděl celou dobu u baru a občas se věnoval usazování nových hostů. No po tomhle přístupu už nikdy více!!!!

Jitka

2. 1. 2012

Dobrý den, ráda bych napsala hodnocení návštěvy dne 23.12.2011 v restauraci (pizzerie-ristorante) LA BARCA v Sadské. Restauraci znám, výborně vaří, ale nenavštívila jsem ji asi 2 roky z důvodu servírování nadměrných porcí. Byly jsme 3 ženy, tak po dobu čekání na hl. jídlo jsme si objednaly cibulové kroužky = 1, následovalo alko i nealoko, rovněž v pořádku, avšak největší šok jsme zažily, když byla přinesena vepřová krkovice 300 g SAVONA (proč nelze vyrobit porci 150 - 200g???) , ano, gramáž byla uvedena v nabídce, ale příloha šťouchané špenátové brambory???? Nechutně "kydnuté" vedle 2 plátů masa přes půl mísotalíře a dle našeho odhadu v množství téměř půlkilovém?? Proč? Vše zahrnuté závějemi zeleniny... Proč? Zkrátka tyto porce ač dobré, jsou neestetické kvůli velkému množství!!! A případně zdůvodnit, že co se nesní, nechá se zabalit domů ? Proč? Protože sám majitel prezentuje na netu, za menší peníze větší množství:-( Ohřívané není totéž co čerstvé. Velmi se přimlouvám za menší porce, takto se kdysi servírovalo po revoluci, nyní prosím již NE!! Pan Pohlreich by se mnou určitě souhlasil!! Co se týče obsluhy, ten den sloužil mladý číšník, snažil se, ale stále nám chybí cit pro obluhu hosta, zeptat se s úsměvem (ten je zadarmo) na další přání, pokud příprava trvá déle, jít se omluvit, při servírování se stačí zeptat, vše v pořádku? apod. Jeho kolegyně, též mladé děvče, chodila kolem nás znuděně, jako už aby byl konec, co ti lidé obtěžují před vánoci...

Doufám, že můj názor budete akceptovat, restaurace stojí na frekventovaném místě, zkuste to lépe využít!! S pozdravem a přáním maxima úspěchů při minimální námaze nejen v roce 2012!! Občasná návštěvnice Jitka :-)

Petra

2. 12. 2011

Prostředí pizzerie je příjemné, oceňuji část pro nekuřáky a v letním období terasu na náměstí. Obsluha bývá laxní, nechají vás čekat bezmála 15 minut, než se vám věnují. Jídlo povětšinou vyhovující, avšak naše poslední zkušenost byla smutná. Na jídelním lístku stojí těstoviny s gorgonzolou, a na talíři naservírovaná niva. Manžel ji nesnáší, takže z jídla za 159 kč snědl polovinu. Pochopím, že gorgonzola mohla dojít, ale nechápu přístup zaměstanců, když se nezeptají, zda mohou sýr vyměnit nebo nenabídnou jiné jídlo.

Tento podnik hledáte také jako: "Caffe castello-pizzerie" nebo "Caffe castello-pizeria".
Další možnosti: pizzerie v Praze, rozvoz pizzy Praha. Pokud Vám v Nymburku chybí Vaše oblíbená pizzerie napište nám.

Další pizerie poblíž "Caffe castello-pizzeria":

NázevAdresaVzdálenost
Pizza trattoria Jízdecká 97/2, Nymburk 200 m
Ristorante la barca Paroubkova 67, Sadská 7 km
Pizzeria-caffe colonnade Fügnerova 32, Poděbrady 7.3 km
Pizza u rejnoka Palackého 1121, Pečky 11 km

Může se hodit:

cukrárny a kavárny v Nymburku nebo penziony Nymburk.

Město měsíce:

Olomouc