Restaurace Di Pietro pizzerieUkázat na mapěRecenze (4)    Další pizzerie v Praze
Pizzerie > Praha > Praha 12 > Restaurace di pietro
Pizza

Restaurace Di Pietro pizzerie

Hubičkova 888/2, 143 00 Praha-Modřany

Tel: 244 400 894, 244 403 431Poslat zprávuwww.dipietro.cz

Upravit údaje o pizzerii

Informace o pizzerii:

K pizzerii není k dispozici podrobnější popis.

Mapa pizzerie:

Restaurace Di Pietro pizzerie, Hubičkova 888/2, 143 00 Praha-Modřany

Zobrazit pizzerie v okolí

Vaše zkušenost s touto pizzerií:

Jak hodnotíte služby, jídlo a především pizzu? Podělte se o zkušenost s ostatními.
I při kritice zůstávejte prosím vždy slušní, jinak bude příspěvek odstraněn.

Vaše hodnocení podniku Restaurace di pietro (Praha)

Restaurace di pietro

Kontaktovat pizzerii:

Dotazy na rezervaci či ohledně provozu Restaurace di pietro (Praha):

Restaurace di pietro

Restaurace Di Pietro pizzerie - zkušenosti a hodnocení zákazníků:

Pro tuto pizzerii jsou k dispozici 4 recenze:

Michal Valenta

2. 3. 2014

Jedno slovo "tragédie". Úroveň personálu je neskutečně slabá. Restaurace se tváří jako vyšší střední třída, ale nabízí pouze s problémy hodně průměrnou gastronomii, která je pro mě amaterismus. Oznámení, že ze speciální nabídky nejsou tři jídla ze šesti nabízených a oznámení, že se nabídka bude měnit a proto je nemají je úsměvná. Steak rare je well done a omáčka přesolená, musel jsem jídlo vracet. Nepamatovat si objednávku pro šest lidí je velká slabota. To se během večera opakovalo několikrát. Myslím, že vlastík podniku by měl zvážil jeho prodej, jelikož opravdu modernější gastro bussines není pro něj, ale patří do časů předrevoluční nevinnosti.

Petr Hála

11. 8. 2012

Dnes jsem navstivil s pritelkyni tuto restauraci a byl jsem nadmiru spokojen. Sice pri prichodu prvni dojem nebyl hned pozitivni, ale bylo to zpusobeno nasi chybou - prisli jsme bez objednani i kdyz na voucheru bylo jasne napsano rezervace predem.
I tak nas usadili a jak s jidlem, tak s jednanim vsech z personalu jsem byl nadmiru spokojen. Jsem rad ze jsem diky slevovemu serveru mohl navstivit tuto restauraci a urcite ji zas nekdy navstivim i kdyz mam testauraci 160 km od sveho domova. Vsem urcite doporucuji.

Petr Křehlík

12. 3. 2012

Reakce na dopis pana Ladislava...
Každý kdo pracuje v oboru gastronomie dobře ví,že se vždy najde"zákazník"se kterým se prostě vyjít nedá a je vždy a všude problémový.Toto je přesně onen případ...Bohužel jsme pružněji nezareagovali na změnu jídelního lístku a opomněli jsme z jednoho z rozvozových vozů odstranit reklamní polep.Konečně se tedy mohl pan Ladislav zaradovat a odmítnout zaplatit CELÝ účet za dovezené jídlo,a to i přesto,že jsme se snažili na místě chybu napravit a částku 20 Kč samozřejmě odečíst.Po telefonické omluvě a logickému vysvětlení,že jsme museli zpoplatnit rozvoz symbolickou dvacetikorunou vzhledem ke zdražení nákladů jak na suroviny tak i cen pohonných hmot.Je spousta zákazníků,kteří si objednají pouze jedno jídlo.A zavézt např.jedna pizza Margherita(105,-)či snad samostatnou polévku pět km tam a pět km zpět i s platem zaměstnance,bylo dále neůnosné.Avízované zpoplatnění rozvozu si mohl každý zákazník přečíst na jídelních lístcích,webových stránkách či rozvozových menu.Navíc personál první měsíc přesto každého při objednávce upozorňoval.Za chybu na rozvozovém voze se všem omlouváme.Každý ať si udělá na tuto věc svůj názor,ale žádnému podniku nepřeji"chronicky nemocné"zákazníky,jako je třeba případ pana Ladislava

Ladislav

10. 3. 2012

Na tuto pizzerii, přesto že jsem ji navštěvoval mnoho mesícu 2-3x tydně na večeři, mám už spatný pohled.Věc první, začali šidit liškovou polévku. Stojí 65, je báječna, ale poslední dobou má vadu. Vzdy v ni bylo 8-10 ks lisek, já je počítal, houby miluju, ale ted už jen 3-4 ks lištiček, takže o gramáži to fakt není!! Dávaj mín za stejně. A druhá vec pro ty, kteří veří, že kdyz mají na aute reklamu, rozvoz do 5km zdarma, tak oznamuji, že se pletete. Ja si dnes poprvé dal rozvoz a ricir rekl že chce jeste 20ku, že prej zvedli dph. Volal jsem jeho šefovi a on se mi vysmál, že sem ubozak, když si objednam testoviny za 179 kč a nechci jeho ridici dat dvacku navic. Pry se zdrazil benzin, dph. LIDI. Chapete, že si na aute přečtete rozvoz zdarma a oni se vam vysmejou? Jeste mi řek že nebude menit reklamu na aute, že to je moc drahy (mám taky auto s polepem a vymenit cast textu nebo ho jen strhnout profesionalne stoji 200kč - práce na 20min). Nikdy si nic od nich neobjednavat. V okoli sou jine pizz s rozvozem skutecně zdarma!

Pokud Vám v Praze chybí Vaše oblíbená pizzerie napište nám.

Další pizerie poblíž "Restaurace di pietro":

NázevAdresaVzdálenost
Pizzerie rodigari Hubičkova 1396/27, Praha 200 m
Mont fort pizzerie Pertoldova 3345/8, Praha 400 m
Modrá pizzerie Sofijské nám. 3405/2, Praha 600 m
Pizzeria il pinocchio Komořanská 157/11, Praha 1.3 km
Pizzeria san marino Vavřenova 1789/14a, Praha 2.6 km
Pizzerie la bussola Jílovská 1148/14, Praha 2.7 km
Pizzerie don pablo Libušská 394/227, Praha 2.8 km
Pizza restaurant antonio U Národní galerie 482, Praha 3.3 km
Pizzerie mosquito, s.r.o. Branická 264/16, Praha 4.3 km

Může se hodit:

cukrárny a kavárny v Praze nebo penziony Praha.

Město měsíce:

Olomouc