Pizzerie > Praha > Praha 1 > Pizzerie klodi
Pizza

Pizzerie Klodi

Národní 961/25, 110 00 Praha-Staré Město

Tel: 773 898 767Poslat zprávu

  • Posezení v restauraci
Upravit údaje o pizzerii

Informace o pizzerii:

K pizzerii není k dispozici podrobnější popis.

Mapa pizzerie:

Pizzerie Klodi, Národní 961/25, 110 00 Praha-Staré Město

Zobrazit pizzerie v okolí

Vaše zkušenost s touto pizzerií:

Jak hodnotíte služby, jídlo a především pizzu? Podělte se o zkušenost s ostatními.
I při kritice zůstávejte prosím vždy slušní, jinak bude příspěvek odstraněn.

Vaše hodnocení podniku Pizzerie klodi (Praha)

Pizzerie klodi

Kontaktovat pizzerii:

Dotazy na rezervaci či ohledně provozu Pizzerie klodi (Praha):

Pizzerie klodi

Pizzerie Klodi - zkušenosti a hodnocení zákazníků:

Pro tuto pizzerii je k dispozici 50 recenzí:

Deny

5. 5. 2012

Tak vežení přátele,já vám povím,že tragedie nastala po tom,co jsme si koupili kupon a už jsme nic nedostali,prostě kupon nění nic dobrýho a když si ho někdo koupí,tak je vlastně povl a nikdo,ale zítra jsem v práci,tak se tam stavím pozítří,což je neděle a jsem zvědavá,jestli tam najdu odpovědného vedoucího,nebo majitele,což pochybuji...rusové a ukrajinci mají v neděli volno,ale nevzdám to....ČOI to snad za nás za všechny vyřeší a opravdu jsem ,,nasraná``..tohle nemůže být snad ani pravda...jestli někdo chce vědět pokračování,tak klidně napiště,určitě odpovím,ale už se nechci někde jenom stěžovat,tak uvidíme,jak zapracujou úřady v rámci kontrol a stížností,které jsou tady vlstně kvůli nám občanům

Deny

5. 5. 2012

Vlastně se asi nedovíte kam psát,tak je to palm18@azet.sk

Iveta

7. 4. 2012

Dnes chtěla dcera s příteli uplatnit 3 kupony a vzít si pizzu sebou - obsluhující pán je s nimi jednal tak, že není možné vzít si pizzu sebou a kupon jim neuznal, museli by se objednat a zaplatit plnou cenu pizzy. Takže peníze za 3 kupony jsou vyhozeny oknem!!!!!

Anonymní návštěvník

28. 3. 2012

Nedoporučuji! Otevřeno mají od 11 do 23, ale bylo nám řečeno, že dřív, než ve 12 nebudou schopni dorazit, když mají tak dlouho otevřeno. 20 minut jsme čekali na rozehřátí pece a za hodinu jsem konečně dostali pizzu. Nevím, jak je možné, že byla studena, když se pekla v "rozpeklé" peci. Pokud tam chcete jít v pauze na oběd, určitě tam nechoďte. Nestihnete to. Jinak prostředí..měli tam špinavé skleničky ještě z předchozího dne a špinavé stoly. Byli jsme tam poprvé a naposledy!

Lukáš

28. 3. 2012

Pizzerii nekomentuji, protože už to udělali jiní předemnou.. Jen mě zaráží tolik negativních komentářů.. Proč? Co jako čekáte od pizzy za 49 Kč? :D

Pro studenta, který je zrovna v centru, má hlad a fastfoodu už je přejezený je to náhodou výborná nabídka..

Adéla

23. 3. 2012

Po přečtení recenzí jsem chtěla vouchery rovnou hodit do koše, ale přítel mě přemluvil a šli jsme. Přiznám se, že očekávání bylo nulové a proto mě interiér třetí cenové nepřekvapil. Během chvíle nás číšník obsloužil, poměrně dobré víno mi donesl hned. Pizza 45 cm byla za 10 min. poté. Vzhledově fajn, chuťově průměr.
Tedy jako rychlé občerstvení by určitě obstáli, ale na večeři s přítelem bych příště vybrala jiný podnik.

Anonymní návštěvník

22. 3. 2012

?koda že mě nenapadlo si přečíst nejdříve recenze!! :( no nic objednám tu hrůzu domu a přidám si na to doma dle chuti..

Andrej

21. 3. 2012

Spečená pizza na obitom tanieri. Zľava je zavádzajúca nakoľko najdrahšia pizza, ktorá je na výber, stojí 135 kč , čo znamená ze maximálna cena je 270 a nie 330 Kč. Obloženie je "chudobné" - dva potrhané plátky šunky a pár šapiňonov. Taktiež chuť nebola očarujúca.

Martin

6. 3. 2012

Nejhorší pizzerie kterou jsem kdy viděl přišel jsem v deset hodin pizzerie zavřená, tak jsem čekal, servírka dorazila ve 12.10, otevřela a hned zase zmizela nevím kam přišla ve 12.30 a bylo mi řečeno, že ještě nedorazil kuchař a možná ve tři hodiny bych mohl dostat nějakou tu pizzu no děs určitě tam nechodte!!!!

Ondra

29. 2. 2012

Vše co jsem k tomuto otřesnému podniku chtěl napsat už napsali jiní přede mnou. Mám zato, že je to klasická pračka peněz a aby se berňák neměl vůbec čeho chytit, tak nabízí tyto vouchery. Vždyť přece soudný člověk ihned po příchodu do této "restaurace", resp. po prvním kontaktu s "personálem" musí okamžitě odejít.

Tereza

25. 2. 2012

Pizza byla malá, nedobrá. Za ty peníze by bylo výhodnější koupit mraženou, jen co je pravda. Obsluha neschopná, řekli mi ať přijdu v jednu a pak mi řekli že mě nemají na seznamu. Nedoporučuji.

Milaakek

20. 2. 2012

Dcera také koupila dva kupony a hrůza - těstoviny? Kopeček suchých nudlí, 3 kousky mrňavého kuřecího masa a pár kousků zeleniny. I těch 49 Kč byla přemrštěná cena.

Daniel Stohanzl

31. 1. 2012

Tak tohle byl jeden velký omyl. S pizzerií jsem byl domluven, že s voucherem přijdu den po jeho platnosti , protože předtím neměli volno. Všechno v pořádku. Po příchodu nám ale rusko-japonská servírka odmítla jídlo vydat.Na to , že tam jsme objednáni a domluveni nebrala vůbec ohled.Pořád chtěla nějaké jméno toho , kdo nám to prodloužil.Kolegů se taky odmítla zeptat.Ochota,obsluha,zařízení katastrofalní. Doufejme , že tento podnik brzy skončí...

Silvie

31. 1. 2012

Ahojte, tak zrovna sedím v pizzerii a opravdu jsem po jídle a jsem hladná a neuspokojená. Voucher jsem měla už od prosince a když jsem se chtěla objednat, zjistila jsem že telefonní číslo neexistuje a tak jsme se vydali osobně. Když jsme přišli na místo, personál nás upozornil, že je změna čísla a že je vše vystavené na jejich stránkách. Samozřejmě že to nebyla pravda. Tak jsme získali číslo, objednat se osobně moc nedalo, byli neochotní a svým přístupem nás vyhnali. Tak jsme se rozhodli znova zkusit a telefonicky jsem se objednala. Přišla jsem tady, neskutečný nepořádek, na baru špinavé sklenice popelníky. Pod barem hromada papírů od voucherů .... no a řekli nám že není možné aby jsme byli objednaní, že oni pracovali do 5 do rána. Bylo 12,30 .... tak jsem si trvala na svém, že jsem telefonicky objednaná, druhá kolegyně, se osočila na svou kolegyni a řekla, tak jáá jim to teda udělám, vyberte si ...hodila mi papír.. tak jsme si vybrala. Byli to těstoviny ...super itáliánské názvy, ale kuřecí maso, bylo tak mrňavé měnší než dva centimetry a napočítala jsem jich asi 5 kousů v celém hlubokém talíři. Takže si myslím, že ta cena neodpovídala ani té slevněné cenně. Je mi zle z takových hajzlů co dělají takové podrazy. Už nikdy více tady nepůjdu a nejraději by tuhle restauraci měla navštívit hygiena ... sbohem KLODI a nikdy více

vendys

30. 1. 2012

Vážení, teď to nejlepší! Při projídání posledního voucheru jsem seděl přímo proti kuchyni. Při dalším hodinovém čekání jsem pozoroval cvrkot. Zjistil jsem, k mému překvapení, jak to chodí s talíři. Koluje zde tak nejvýše 10-12 talířů. Servírka ty použité položí na stůl, shodí z nich použité ubrousky a někam odnese příbory. Nevím co se děje s příbory, ale zato vím, co se děje s talíři! Nedostanou se např. do myčky nebo aspoň do dřezu, jak by se v regulerní restauraci čekalo... Přijde hubený frajer v manšestrákách a umaštěné košili a neuvěřitelně špinavou utěrkou zlehka opucuje talíř, posléze na něj šlehne další pizzu a koloběh se opakuje. Nezbývá, než doufat, že některý z předchozích uživatelů, který na talíř vyplivl nějaké nechutné sousto, neměl třeba žloutenku...

Milan Štec

29. 1. 2012

Jídlo skvělé. Pizza výborná,ale bohužel p.majitel by se měl vážně zamyslet nad tím kdo a jak vám jídlo donese.

Hannes

27. 1. 2012

Otresny zazitek, viz recenze:

http://blog.czhannes.com/post/2341-pizzeria-klodi---diky-nechci.html

Jana

27. 1. 2012

Bohužel si čtu tyhle recenze až po zakoupení voucheru a vyzvednutí pizz. Nezbývá mi než souhlasit... hodinu jsem si musela počkat na těsto s nějakou oranžovou omáčkou,která vypadala jako kdyby se na ni spíš někdo vyzvracel. A stojim si zatim. Pizzy jsem bohužel otevřela až doma z krabice...no, vyhodila jsem to, nic lepšího se s tim dělat nedalo. .. byla jsem tam kvůli těm pizzám na voucher dvakrát, poprvý mi řekli, že už jim došly krabice, druhý den jsem přišla raději dopoledne - v obou případech byl (asi) manažer podniku opilej (červený oči, zpomalený pohyby,reakce, kyselej ksicht) a plná restaurace sedících lidí čekající na jídlo. Opravdu mizérie, nu což, aspoň vím, kam už nepůjdu.

Katka

27. 1. 2012

Tuto pizzerii opravdu doporučit nemohu. Domluvit se na rezervaci je opravdu umění, slečně není rozumět po telefonu téměř nic, šeptá a skoro neumí česky. Když už se domůžete rezervace, stojí to za to. Seděly jsme s kamarádkou u dveří, které jsou otevřené (což je v tomhle období opravdu paráda), na sobě omotané bundy a stejně jsme se klepaly jak ratlíci. Na pití jsme čekaly tak 15 minut a pizzu skoro hodinu, pizza tedy opravdu nic moc, obsluha příšerná, nemluví a jen vyděšeně kouká. Lidé vedle nás čekali ještě déle a za hodinu se nedočkali ani pití!! Už nikdy si do této pizzerie voucher nekoupíme a rozhodně po tomto zážitku ji nenavšívíme i bez voucheru jako to děláme u podniků, se kterými jsme spokojené.

Helena

25. 1. 2012

Ještě reakce k příspěvku Nikoly - vouchery by měly sloužit k propagaci restaurace a nalákání hostů. Jednou tam půjdu za malý peníz, dostane se mi pěkného zážitku a dobrého jídla, půjdu tedy ráda příště za plnou cenu. Jdu-li s voucherem a mám pocit, že hodnota neodpovídala ceně, je to šíleně tristní. Nejen, že už tam nevkročím, ale ještě řeknu všem známým, aby se na tenhle podnik rozhodně nenechali nachytat. Smyslem provozování restaurace je přece poskytování pohostinství. Aby mohl být spokojený majitel, musí být spokojený zákazník. O tom je přece sektor služeb....

Helena

24. 1. 2012

Nečekala jsem pizzu jak v Ambiente. Ale to, co předkládají v Klodi, je noční můra. Výrobní cena maximálně 10 Kč, s pizzou to má společný jen název. Hrozné těsto, o kvalitě a kvantitě toho, co je navrch vůbec nemluvím. Prostředí i obsluhu hodnotím jako slabé. Jen víno mi chutnalo. Závěr - nikdy víc. Doporučení - pokud máte hlad, skočtě si radši do Teska v My koupit bagetu. Ušetříte a ještě se slušně najíte:-) Nebo naproti do kavárny Louvre. Špičkové jídlo, prostředí i obsluha, to vše za rozumné ceny.

Nikola

23. 1. 2012

Hej vy všichni,co byste čekali od těch voucherů? Myslíš si, že koupíš na slevomatu voucher a dostaneš za něj buhvíco?! Nebuďte naivní! Všichni by chtěli pravou italskou pizzu za pár kaček. Tak buď horší kvalita za málo peněz nebo si holt do háje připlaťte za kvalitu...

Johnny

17. 1. 2012

Také se musím přidat v negativních hodnoceních tohoto podniku (nedovoluji si jej nazvat pizzerií). Stejně jako řada dalších jsem si koupil voucher, chtěl jsem si udělat rezervaci ale nefunkční byl jak mobil tak email. Pivo jsem tedy nedostal a ještě se ke mně personál otřesně choval.. HRŮŮŮŮZA!!! Pizzerie byla prázdná, přesto jsem nedostal jediné pivo. Horší služby si dovedu jen těžko představit!!!

vendys

16. 1. 2012

Bohužel na stránce Hypersleva mi nechtějí otisknout mou negativní zkušenost, takže alespoň zde.
Doufám, že to tu necháte, aby si další nenaběhli jako já... Byl jsem v této pizzerii 2x. Kromě toho, že nefungovalo tel. č. z voucheru a že jsem musel vygůglovat tel. na majitelku a ta mi teprv dala funkční číslo - protelefonoval jsem asi 50Kč - jsem se na toto "funkční" číslo dovolával asi 20x než mi to zvedli. Poprvé pizza průměrem nepřesahovala MALÝ (klasický) talíř, byla zespodu spálená (nebo špinavá) suchý okraj široký cca 5 cm, tři tenká kolečka salámu jeden beraní roh a tenká vrstva kečupu a sýra. Druhou jsem chtěl sebou, dostal jsem čtyři čtvrtky napláclé na sobě a narvané do pytlíku v igelitce. Když jsem to v práci rozdělal, byla to opravdu chuťovka. Podruhé byly pizzy průměrem trochu větší - cca ve voucheru uvedených 28cm, ale po upozornění obsluhy (původem zřejmě z bývalého SSSR která evidentně nevládne moc dobře češtinou), že je malý problém v kuchyni a že budem muset asi 15 min. počkat, jsme se najedli víc než za hodinu. Otřesný zážitek!

Anonymní návštěvník

14. 1. 2012

Zrejmne opravdu zalezi na obsluze.ja tam byl a nemohu si stezovat.obsluha mila a co jsem si objednal jsem dostal tak rychle,jako vsude jinde.byl jsem spokojeny.atmosfera prijemna.

Pavlína

12. 1. 2012

Tak sem už ani náhodou. Po zkušenosti (asi půl roku zpět), kdy jsme byli na pizze na voucher - xxl pizza či tak něco, a byli jsme celkem spokojení, jsme sem šli znovu. Nerezervovali jsme si místo, protože minule jsme tam byli skoro sami. Bylo nám řečeno, že musíme mít rezervaci (rozhodně nebylo plno). Tak jsme se zeptali, jestli si můžeme na pizzu počkat a vzít si ji s sebou. To šlo. Asi po půl hodině jsme se stavili pro pizzy, museli jsme doplatit 20 Kč za dvě krabice, ale budiž. Jaké bylo ovšem naše překvapení, když jsme krabice otevřeli. "Šunková pizza" mohla mít průměr tak 20 cm, rajčatový základ nikde, sýr taky skoro žádný, šunka asi tak jeden malý plátek...no jíst se to skoro nedalo. Takže rozhodně nedoporučuji!

Anonymní návštěvník

11. 1. 2012

Mě se tam líbilo,Jsem spokojen

vanda

11. 1. 2012

Tato pizzerie by se mela opravdu stydet!vouchry jsme si nechali radsi propadnout nez tam jist znova obsluha neprijemna pomala asi hodinu nez si clovek vubec objednal!po druhe kdyz jsem sli tak ze nemaji pivo a tvarila se na nas jak kdybychom byli uplne blby ze se divime ze nemaji pivo...dalsi navsevy uz opravdu ne!

Anna

10. 1. 2012

Nechápu proč má tato pizzerie tolik negativních recenzí, byli jsem tam třikrát a pokaždé nás obsloužili rychle a pizza byla dobrá.

Anonymní návštěvník

9. 1. 2012

Mám voucer do této pizzerie a když volám na tel.č. na vouceru , tak se ozývá, že neexistuje, když jsem tam byla osobně bylo mi zděleno , že se musím předem objednat, neexistuje ani emailová adresa. To mluví za vše

Lucka

6. 1. 2012

Na centrum levný,pizza chutnala,obsluha příjemna.Celkový dojem: pozitivní.

Radek

3. 1. 2012

V pizzerii je neochotný personál, který nemá zájem o hosty.
O návštěvě této pizzerie bych mohl napsat celou slohovou práci, personál nás nechtěl nechat usadit, i když jsme měli rezervaci a nikdo jiný v podniku nebyl. Naprostá neochota nám cokoliv nabídnout, naopak jsme je obtěžovali. Podle mého názoru byl také jeden z personálu, který s námi jednal, velmi opilý (byla 21. hodina večer). Navíc se vymlouvali na to, že budou zavírat (zbývali 2 hodiny do zavíračky) a že už prý nesmí obsluhovat hosty (jakoby telefonoval s vedoucím).
Rozhodně nedoporučuji.

Michal

2. 1. 2012

Nic tak hnusného a odporného jsem nikdy nezažil. To, že jsem byl obsloužen, teda byl mi donesen jídejní lístek až po 28 minutách, dejme tomu. Měli narváno, byli tam 3 lidi. Vedle mne seděl nějaký manželský pár a ti to asi tak po 20 minutách vzdali a odešli. Když jsem pak viděl, co donesli za pizu k vedlejšímu stolu, tak jsem to radši také vzdal. Už opravdu nikdy více. Asi jen v pomanutí smyslu jsem sem zabloudil. Dále to již nechci komentovat, nechci být sprostý, ale jinak se tento zážitek nedá popsat. Chceteli se však někomu hodně pomstít, tento podnik mu doporučte.

David

1. 1. 2012

To co tu čtu za hruzy,jsem zažil na vlastní kůži. Po předání vouchru, nám bylo zděleno že se musíme objednat,po chvylce dohadování mi rusce hovořicí žena pizzu vydala. Pizzu jsem si vzal sebou,po otevření jsem se zhrozil,nic horšího jsem neviděl pizza šunka, sýr, kousky kuřecího masa,ani nahodou na místo toho pár koleček levného šunkoveho salamu do toho vloženo 2x kolečko tvrdeho salamu kečup a místo masa kukuřice,o špenátové ani nemluvě. Vzteky to zkončilo v popelnici, hnus v životě ani krok tam NEDOPORUČUJI!!!!

wilhelm

30. 12. 2011

Souhlasím se s Markétou a dalšími.
Nejhorší zážitek z restaurace,nejhorší pizza,nejhorší obsluha!!! Už bych tam nikdy nevkročil a rovněž nedoporučil ani nepříteli.
Doufám,že brzy zkrachují a zavřou to tam,protože s takovýmto přístupem,ať se vrátí,odkud přišli.
Škoda,že jsem si tyto komentáře nepřečetl dřív.

Markéta

29. 12. 2011

Nejhorší podnik, který jsem kdy navštívila. Neschopná servírka, která ani nerozumí (nebo dělá, že nerozumí), zapáchající interiér, těžko poživatelná pizza (rádoby pizza). Vouchery nám nevzali, napoprvé prý měli rozbitou pípu, napodruhé jim došlo pivo. Nikdy víc a nedoporučuji ani nepříteli :-)

Joska

23. 12. 2011

Měl jsem koupen 3 poukazy na pivo Staropramen a tak jsem se svými 2 kamarády vyrazil do pizzerie. Bylo tam prázdno, ale pivo nedali. Prý jedině objednat a nebo když si koupíme pizzu. Tak jsem se objednal a po příchodu mě bylo řečeno pivo není.Následovala třetí objednávka po zkoušení několika telefonních čísela po příchodu následovala znovu odpověď, že pivo není. Když jsem zrudnul sebrala se rusky hovořící obsluha a šla do vedlejšího obchodu a přinesla 3 lahvové piva na což jsme se zvedli a odešli. Vouchery raději nechám propadnout. Je to prostě typický ukrajinský přístup k zákazníkovi.Jediní hosté co se tam scházejí jsou rusky hovořící muži v kožených bundách.

Administrator

22. 12. 2011

Děkujeme všem za vložení zkušeností s touto pizzérií. Díky Vašim informacím bychom nyní měli mít správné telefonní číslo na pizzerii Klodi: 773 898 767

Eva

14. 12. 2011

No rezervaci,ale jak když číslo nesouhlasí a když jsem volala na jeden mobil z netu co jsem si našla, ozvala se mi rusky hovořící žena,že nedělá ať volám na číslo z voucheru,ale to neexistuje. Divím se,že jim ještě někdo prodává ty jejich slevy na pizzu! Když jsem to reklamovala na prodejci voucheru tvrdila mi paní na telefónu,že je to platné čslo, no ráda jej nechám propadnout mám jen jeden!

Ondřej

13. 12. 2011

Děsná smrdutá zakouřená nora, v 11,15 nám v úplně prázdné restauraci bylo sděleno abychom si sedli, ale po předložení voucherů jsme byli vykázáni s tím, že musíme mít rezervaci. Musím ale přiznat, že nejsem natolik odvážný, abych v této putyce cokoliv vložil do úst. Tady bych se bál jíst i konzervu, kterou by otevřeli přede mnou. Jsem vcelku rád, že mi tyto vouchery propadly - ještě teď se mi při vzpomínece na tuto putyku zvedá žaludek. Nechápu, jak může něco takového existovat v dnešní době na Národní třídě v Praze. No, snad, možná by to šlo použít jako pračka peněz - jako restaurace ale ani náhodou. Jestli někdo máte vouchery na tuto pizzu, tak je klidně zahoďte, protože nemáte takového nepřítele, který by si tyto skvělé pizzy jako dárek zasloužil no a samozřejemě Vám je nepřeji rovněž.

Štěpánka

13. 12. 2011

Mrzí mě, že jsem se na tento link podívala až nyní, po koupi voucheru. Děkuji za radu a kupon předám bezdomovci-beze srandy!Ať si užijí Vánoce!

Jana

12. 12. 2011

HRŮZA! Něco tak strašnýho jsem ještě nezažila. Varuji všechny budoucí zákazníky, ti minulí tam jistě už nezavítají. :-(

paculka

10. 12. 2011

Musím se přidat, horší pizzu jsem v životě nejedla. Přinesli dvě malé placky se dvěma kolečkama šunky a troškou sýra. Pizzerka žije jenom z těchle slev, protoze jedna pizza nema snad vyrobu ani 5 korun. Snad naletí co nejméně lidí...

Fulik

7. 12. 2011

Recenze jsem nikdy nepsal ale po návštěvě této pizzerie prostě musím ! Nebudu rozepisovat veškerou kritiku ale jen to zkrátím. Obsluha ... 15 minut než dovalila.. "příjemná" obsluha s tím že nahodila lístky a vypařila se... dalších 10 minut než přišla co k pití.. na vouchery z hyperslev se tvářila značnš kysele ale musela je přijmout. Na vouchery na pizzu se zašklebila ještě víc vzala jíelníčky co donesla.. a už po dalších 7mi minutách dorazila s papírem kde byly zakroužkované některé pizzy (kde jeětě u 2 byl seškrtán obsah) ... no nic za ty peníze nemám zas takové nároky... pivo dorazilo za dlaších 20 minut... staropramen je staropramen.. ale ta chuť mi moc nepripomínala staropramen.. no nic...

Pizza byla.. za 50kč z voucheru uspokojujuci.. ale dat za ni těch 150,- nadšenej bych nebyl... (pizza byla asi za 15 minut) takže je jasné že vše ZNAČNĚ vázlo na obsluze kde i v prázdném baru objednání a donesení pití trvá 30 minut...
-Doporučuji pro velmi trpělivé lidi co si bohužel koupili kupony...
-závěr -- Nikdy více... Děkuji

Kreditt

2. 12. 2011

Prave jsem dal na diskusi ke sleve na tuhle pizza akci tenhle link ... jsem zvedav jestli pak to pan admin z hyperslevy necha zverejnit :-))) ale predpokladam ze asi ne ... buzinees je buzinees ...

Tom

2. 12. 2011

PIZZA NA VOUCHER V KLODI aneb ODPORNE HODY!
Horsi pizzu jsem nejedl. Kdyz jsem se prisel a pani s ruskym prizvukem jsem se zeptal jakou delaji pizzu, rekla ze tu nejlepsi. To co mi prinesla byl des. Rajčatový základ? Jestli se takto říká kečupu, dobrá. Když jsem toto své stanovisko paní oznámil, stroze odvětila co bych chtěl za 35 Kč. DĚS!!!!! Na to jsem odvětil, že to není můj problém, že si nekupuju pizzu za 35 ale pizzu za danou cenu, kde oni poskytují slevu. Neměla co říci.
Pokud chcete zjistit jak chutná nejhorší pizza jděte tam. Pokud si chuť kazit nechcete, dejte voucher někomu jinému, třeba bezdomovci na ulici, nebo svému úhlavnímu nepříteli!

Lucie

30. 11. 2011

Take bohuzel celkem zklamani. Na pizzu jsme sice cekali kratce, ale za to byla jen takova vlazna a personal neprijemny. Slecna z Ruska ci Ukrajiny kunkala a nebylo ji vubec rozumet a tvarila se, ze ji asi obtezujeme....cekali jsme od teto pizerky vice......

Markéta

27. 11. 2011

Bohužel velké zklamání. Horší pizzu jsme nikdy nejedli, hodina čekání na jídlo, objednávka se po 40 minutách ztratila a další čekání. Nepříjemný personál. Škoda, restaurace má velmi dobrou polohu. Už nikdy více.

Martin

30. 10. 2011

Máme smíšené pocity. Tel. číslo, které bylo uvedeno ve voucheru, bylo nedostupné. Tak jsem si našel číslo na netu. To zvedla nějaká paní, která mi nadiktovala další číslo, na které jsem se konečně dovolal. V restauraci jsme čekali cca 45 minut. Poté příšla servírka s tím, že náš lísteček s objednávkou ztratil. Čekali jsme dalších 10 minut, než nám to přinesli. Za tyto nepříjemnosti nám přinesli pití na účet podniku. Pizza nepřekvapí ani neurazí.Příště už bychom tam nešli.

David

29. 5. 2011

Asi rok jsem tam nebyl, předtím tam byla celkem příjemná obsluha (paní s ruským přízvukem), která byla pozorná a rychlá. Nyní se za pultem plouží nějaký týpek s náušničkou, působící značně zmateně. Obsluha je pomalá, pizza podprůměrná, do toho všeho hraje nějaká uřvaná a dost hlasitá hudba. Tuto pizzerii nedoporučuju.

Tento podnik hledáte také jako: "Pizzeria klodi" nebo "Pizerie klodi".
Pokud Vám v Praze chybí Vaše oblíbená pizzerie napište nám.

Další pizerie poblíž "Pizzerie klodi":

NázevAdresaVzdálenost
U dominikána pizzerie Husova 352/4, Praha 200 m
Kmotra kavárna pizzeria V Jirchářích 12, Praha 300 m
Pizzeria kmotra V jirchářích 1285/12, Praha 300 m
Sherri pizzerie spol. s r.o. Havelská 2, Praha 300 m
Chicago’s famous pizza Michalská 439/13, Praha 300 m
Donna ii. pizzeria Perlová 1, Praha 300 m
Pizzeria corto Havelská 505/15, Praha 400 m
Corto pizzeria Havelská 15/505, Praha 400 m
Pizza punto Melantrichova 465/11, Praha 400 m

Může se hodit:

cukrárny a kavárny v Praze nebo penziony Praha.

Město měsíce:

Olomouc