Pizza

U Štěpána pizzerie

Dlouhá 192/43, 412 01 Litoměřice-Město

Tel: 728 928 804www.ustepana.unas.cz

Upravit údaje o pizzerii

Informace o pizzerii:

K pizzerii není k dispozici podrobnější popis.

Mapa pizzerie:

U Štěpána pizzerie, Dlouhá 192/43, 412 01 Litoměřice-Město

Zobrazit pizzerie v okolí

Vaše zkušenost s touto pizzerií:

Jak hodnotíte služby, jídlo a především pizzu? Podělte se o zkušenost s ostatními.
I při kritice zůstávejte prosím vždy slušní, jinak bude příspěvek odstraněn.

Vaše hodnocení podniku U štěpána (Litoměřice)

U štěpána

U Štěpána pizzerie - zkušenosti a hodnocení zákazníků:

Pro tuto pizzerii je k dispozici 5 recenzí:

MiPe

11. 4. 2013

Tuto pizzerii nemohu doporučit. A to proto, že za prvé- bylo jídlo po doručení studené, za druhé- pizza byla spálená a za třetí gnochi byli tvrdé a pomalu ještě zmrzlé. Personál neochotný, mírně drzý s chováním vhodným k přirovnání Dlaždiče. Na doručení objednávky jsme čekali téměř dvě hodiny a při příjezdu pána nám bylo řečeno něco ve smyslu, že je to jednoduše naše chyba a ne restaurace a jejího personálu. Už nikdy více!

Jaroslav

6. 4. 2013

Do dnešního dne (6.4.2013) v pohodě. Škoda ale dnes jsem byl velmi zklamán. Byl jsem nespokojen především s dobou doručení na objednanou adresu a jednáním. Celkem to trvalo 1h 28 minut. Čas by mě zas až tolik nevadil, kdybych na to byl dopředu upozorněn, tudíž bych ji ani neobjednával a vzal si něco od jinud, jelikož jsem docela pospíchal.

Nejvíc mi vadilo arogantní tón a jednání ze strany doručovatele.

Tuto pizzerii NEMOHU DOPORUČIT.

Petra

10. 3. 2013

Do této restaurace jsme chodili poměrně často a byli jsme vždy spokojeni. Po včerejší návštěvě už do ní nezavítáme. Nejprve jsme si objednali pivo, které si tu vždy dáváme a nebylo vůbec dobré. Manžel šel za servírkou ,která nám zdělila ,že nejsme sami kdo si na něj stěžoval,ale že mu prý nic není. Pak nám dorazila pizza se spálenými okraji-což by dobrý kuchař neměl vydat. Po dlouhém čekání než se servírky vypovídali s kuchařem(měl bílou zástěru kolem pasu tudíž jsme usoudili ,že se jedná o kuchaře) a ještě jedním dosti zarostlým mládencem u baru přišla a chtěla po nás nevypité pivo zaplatit. Manžel ji zdělil ,že pivo platit nebudeme a pizzu si necháme zabalit s tím ,že si ji tedy doma okrájíme. V této pizzerii se velice zhoršili od jídla i profesionality personálu.

Jaroslav

29. 1. 2012

Chodím do restaurací poměrně často, ale něco tak strašného jsem snad ještě nezažil. Spolu s manželkou jsme si chtěli před návštěvou kina zajít na pizzu. Nejsme z Litoměřic, tak jsem na internetu našel Pizzerii U Štěpána. Kino bylo od 20 hodin, do restaurace jsme dorazili s předstihem již cca v 18:30. Objednali jsme si každý jednu pizzu a k ní něco k pití. Zatímco nápoje byly na stole hned, jídlo stále nikde. Bylo 19 hodin a nic, bylo 19:15 a nic. V 19:30 dostali jídlo hosté u vedlejšího stolu, kteří dorazili asi půl hodiny po nás. Jeden neohleduplný host u jiného stolu si zapálil nějakou Startku nebo Marsku a v malé nevětrané místnosti (vypadá jak skleník) bylo rázem nedýchatelno, což bylo mimořádně nesympatické a neochotné servírce srdečně jedno. V té době jsme již měli nápoje dávno teplé a především jsme měli důvodnou obavu, zda stihneme začátek představení. A nejlepší nakonec: když už jsme měli opravdu velký hlad, tak nám výše uvedená servírka suše oznámila, že se pizza spálila (to se mi stalo skutečně poprvé v životě!) a že tedy objednané jídlo nedostaneme. Navíc se nestyděla říct si o peníze za dva nápoje, které jsme ani nedopili, protože jsme si je nechávali k jídlu. Profesionalita je pro ni asi sprosté slovo. Při odchodu ani neodpověděla na pozdrav. Často jezdím do Itálie a i ta nejhorší italská pizzerie je asi 1000x lepší než pizzerie U Štěpána v Litoměřicích. Pan majitel se má ještě co učit. Pokud mu můžu poradit, tak jako první krok ke zlepšení bych na minutu vyrazil onu parodii na servírku (brýle, krátké tmavé vlasy), která s hosty jedná jak s onucí. My jsme tak museli jít do kina na 2,5 hodiny dlouhý film o hladu. Do této restaurace tak rozhodně už NIKDY nevstoupím a doporučuji to i všem ostatním.

Michaela Fišerová

29. 12. 2011

Výborná pizza - žádná suchá placka, ale nejlepší pizza v okolí Litoměřic!!! Příjemné prostředí i obsluha. Doporučuji všem

Další možnosti: pizzerie v Ústí nad Labem, rozvoz pizzy Ústí nad Labem. Pokud Vám v Litoměřicích chybí Vaše oblíbená pizzerie napište nám.

Další pizerie poblíž "U štěpána":

NázevAdresaVzdálenost
Mc´burger+mc´pizza Zítkova 7, z druhé strany na parkovišti, Litoměřice 200 m
Pizzerie pohoda Mírové náměstí 18/10, Litoměřice 400 m
Pizza ristorante tinito Osvoboditelů 36/11, Lovosice 6.4 km

Může se hodit:

cukrárny a kavárny v Litoměřicích nebo penziony Litoměřice.

Město měsíce:

Olomouc