Pizzeria a Restaurant LACANTINAUkázat na mapěRecenze (31)    Další pizzerie v Liberci
Pizzerie > Liberec > Pizzeria a restaurant lacantina
Pizza

Pizzeria a Restaurant LACANTINA

Na Svahu 306/18, 460 01 LIBEREC 2

Tel: 485 108 247Poslat zprávuwww.pizzerialacantina.cz

Upravit údaje o pizzerii
naše pizzerienaše pizzeriesalónekPizzeria a Restaurant LACANTINAPizzeria a Restaurant LACANTINA

Informace o pizzerii:

- pizzerie a restaurant se širokým výběrem pizz, těstovin, salátů a jídel české kuchyně
Pivo čepované Gambrinus
Lahvové - Birell a Bernard
Káva - Lavazza, 10 druhů italské čokolády, čaje
DENNÍ MENU - od 11.00 - 15.00

Otevírací doba:

Po:11:0022:00
Út:11:0022:00
St:11:0022:00
Čt:11:0022:00
Pá:11:0023:00
So:12:0023:00
Ne:12:0022:00

Mapa pizzerie:

Pizzeria a Restaurant LACANTINA, Na Svahu 306/18, 460 01 LIBEREC 2

Zobrazit pizzerie v okolí

Vaše zkušenost s touto pizzerií:

Jak hodnotíte služby, jídlo a především pizzu? Podělte se o zkušenost s ostatními.
I při kritice zůstávejte prosím vždy slušní, jinak bude příspěvek odstraněn.

Vaše hodnocení podniku Pizzeria a restaurant lacantina (Liberec)

Pizzeria a restaurant lacantina

Kontaktovat pizzerii:

Dotazy na rezervaci či ohledně provozu Pizzeria a restaurant lacantina (Liberec):

Pizzeria a restaurant lacantina

Pizzeria a Restaurant LACANTINA - zkušenosti a hodnocení zákazníků:

Pro tuto pizzerii je k dispozici 31 recenzí:

guxi

12. 1. 2014

Jedním slovem tragédie!Majitel tohoto podniku by měl asi uvažovat jestli tuto restauraci neuzavřít a jít podnikat v úplně jiném oboru.Co mne asi nejvíce zarazilo je,že požadavky na hygienu asi moc neřeší.Gastronomie je v širším pojetí nauka o vztahu kultury a potravy, v užším pojetí jde o kuchařské nebo kulinářské umění,ale to asi tamnímu kuchaři moc neříká.

Procházka

6. 12. 2013

Po přečtení většiny negativního hodnocení se nám do pizzerie moc nechtělo a nechat propadnout 2vouchery taky ne.S napětím jsme šli na 2pizzy a tataráček s křidélky.Obsluhovala nás velmi příjemná servírka .Po krátké době přinesla vše najednou jak bylo dohodnuto. Podle mého odhadu,vše odpovídalo uvedné gramáži včetně příloh.Chuťově velmi dobré,tatarák jsem si namíchal sám,k křidílkům byl česnekový dip.
Topinek i pečiva bylo dostatek.Dokonce jsme měli dochucovadla (kečup,chili a pod.) k dispozici.Měli jsme sebou vnuka,který byl nadšen.I přes naš původní obavy můžu říct,že byla maximální spokojenost,jak s obsluhou,tak jídlem,množstvím a kvalitou.
Doporučuji.Procházka 6.12.2013

Míša

21. 11. 2013

Celkem jsem koupila 3 vouchery na tatarák + křídla. poprvé (srpen) vše dokonalý, mladý klučina nás obsluhoval, ptal se, v jakém pořadí chceme jídlo, dokonce se nás ptal, jestli nám nevadí hlasitost hudby, jídlo mňamka, perfektní.. Vůbec jsem nechápala negativní recenze. Pak v říjnu přišla druhá večeře , vymodlená, protože dovolat se do restaurace je husarský kousek. Obsluha nějaká paní, která byla tak milá, že bych ji maximálně dala ke dřezu,ať umývá nádobí, rozhodně to nebyla příjemná servírka. No a gramáš byla započítaná maximálně tak s talířema.. Křídla byla předvařená, hnus, tatarák nic moc, čekací doba na pití. Šetřilo se ubrouskama, dostali jsme 2 na celou večeři, tak jsme si sami došli pro další. Do třetice (listopad) byl hnus nad hnusy, co nám tam ta samá "milá" dáma předvedla, už nikdy víc!! Křídla kentus, hodili nám tam nějakou uvařenou kůži, aby to vypadalo, že je toho víc. Opět uvařený a pak rádoby pečený. Tatarák fuj, navíc taková trošička, že i toho vajíčka bylo víc. Navíc nám servírka neodnesla špinavé nádobí a řekla nám, že to máme na kosti.. Tak kde to jsme?! Hezké, že na každém slevovém portálu nabízejí své"výborné" menu, ale realita je hodně jiná.. Takže sem už nikdy více a doporučuji pozměnit obsluhu..

Petra

21. 11. 2013

Hrůza, už nikdi více! Neochotná a nepříjemná obsluha, tatarák hnus, grilovaná křídla se nedala jíst. Byla snad vařená a pak jen na rychlovku dodělaná v troubě, fuj. Na pizzu jsme čekali hodinu, byla samá mouka a strašně ošizená, ho vážně děs.

Veru

9. 11. 2013

Velké zklamání. S přítelem jsme koupili dva vouchery. Jeden na tatarák a křidýlka a druhý na 2 pizzy. Tatarák byl nejhorší, co jsme jedli. Maso bylo namleté (spíše nenamleté) na velké kusy, topinky mastné. Křidýlka byla dobrá. Doufali jsme, že třeba pizza bude lepší, ale dost jsme se mýlili. Obsluha (starší paní) byla sice příjemná, ale 15 minut jsme čekali na nápojový lístek a dalších 15 než přišla a mohli jsme si objednat. Restaurace byla plná a paní tam obsluhovala jediná, tak jsme to skousli. Nápoje byly rozlévané (Sprite) a vrchol všeho bylo, když jsme si nechali naředit pomerančový džus s vodou a přinesli nám něco jako pomerančovou šťávu Jupí..Po džusu tam nebyly ani stopy a i přesto nám za džus bylo naúčtváno 35,-. A o pizze se ani vyjadřovat snad nebudu, místo drcených rajčat, jak uvádí na jídelním lístku, obyčejný kečup a pizza velmi chudá. Sem už nikdy více...

KaTiie)

26. 8. 2013

Jednou jsem si koupila voucher na pizzu do La Cantiny i s dovozem. Zavolala jsem tedy na uvedené číslo ( o tom, že 3h to nikdo nezvedl ani nemluvím), a objednala jsem si pizzu se žampiony, šunkou, salámem a bez oliv (v menu byla s olivami). Asi po hodině čekání mi pan přivezl pizzu. Když jsem jí doma otevřela a ochutnala, nestačila jsem se divit. Pizza byla bez žampionů, s olivami, s ančovičkami a kukuřicí - a v menu ani taková nebyla :)

Marcela

24. 5. 2013

NEDOPORUČUJI. Dnes jsme tady zakoupili 4 pizzy, všechny byly nedopečené a ošizené. Tak hnusné pizzy jsme snad ještě nejedli.Už nikdy více.

Michala

26. 2. 2013

Dobrý den, chci se zeptat máme poukazy z hypersleva platné až do 30.6.2013. Jak budete s takovými poukazy nakládat když s nima přijdem?

Anonymní návštěvník

25. 1. 2013

Bývala zde /i se vší úctou k pizzeriím ul.Masarykova nebo Maškovka/ nejlepší pizza v Lb. Velikost, těsto , prvotřídní suroviny. Zaši jsme loni /ani ne s vouchery/ a byla to příšernost všech příšerností. Nevím, zda v této době vůbec La cantina funguje, pokud ano, měla by se zavřít - jako socialistické kantýny. I ty snad byly lepší.

Lucie

29. 11. 2012

Už po telefoní konverzaci mě přešla chuť. Naprosto chápu negativní reakce!

Milda

29. 11. 2012

Manželka/54.let/ se svou známou si šly sednou v pozdních odpoledních hodinách na pizzu za voucher.Na zpříjemnění posezení požádaly majitele o zapálení čajové svíčky na stole.Ten jim odvětil kam by přišel,že je to drahé a svíčky zapaluje jen večer.Toto neprofesionální chování je neuvěřitelné.Cena obyčejné čajové svíčky ve srovnání se zkaženou návštěvou a nebo možností příští návštěvy.Škoda ale kvalita podniku vypadá jinak.

Aleš

23. 11. 2012

Horší podnik jsem nezažil, obsluha neochotná, a to jednání je fakt příšerný, souhlasím se všemi, co tu píšou negativní hodnocení, protože to je všechno pravda. NEDOPORUČUJI!!!!!!!

Klára

23. 11. 2012

Musím se s Vámi podělit o názor, protože to jsem ještě nikde nezažila. Koupila jsem si 6 poukazů na pizzu za 55 Kč přesto že voucher platí do 30.11. tak už v říjnu, kdy jsme tam chtěli jít s dětmi posedět tak byl problém. Majitel dále jen nepříjemný dědek, který pomalu ani nepozdravil nato se usmál měl problém s tím, mi udělat pizzu exotic, přesto že jí měli v nabídce, prý kvůli mě nebude načínat plechovku s ovocem. Mohl říct, že nemají ale tohle.....Přesto že tvrdily, že mají plno, tak jsme tam seděli my ve 4 a další 1 pár. Dnes jsem si volala do restaurace, že si chci rezervovat místo pro 2, pán mi po telefonu řekl, že místo na oběd není a když jsem se ptala na večeři, tak mi řekl, že přece už říkal že není a položil telefon. Za hodinu jsem volala znovu, zvedla to asi jeho paní, protože takovou čarodejnici by nikdo jinej nemohl mít, než tenhle dědek. Řekla že volný místo nemaj, že maj volno až 4.12. což už samozřejmě voucher neplatí. Jsou vychcaný jako mrak, dají si akci na portál Hyperslevy a nesplní,co uvádějí. Ptala jsem se, že si tedy pizzu vezmu domu, když nemají místo na sezení a že ani jejich pec nemá tolik kapacity. Volala jsem to na Hyperslevu a paní mi řekla že už volalo přede mnou asi 150 lidí se stejným problémem a že mi vrátí peníze. Moc děkuji Hyperslevě a jejich přístup a všem radím do La Cantiny v Liberci fakt nechoďte NEDOPORUČUJI

Zuzana Tůmová

21. 11. 2012

Dnes jsem si byla zarezervovat pizzu s sebou na voucher a už dlouho jsem nebyla takhle vytočená z chování údajně pana majitele. Bez úsměvu, bez pozdravu mi řekl ať se podívám, co mám na vouchru... že mám přijít 5 dní předem... přitom jsem tam šla 10 dní předem... jednal se mnou příšerně a když jsem se ohradila, že se mi to nelíbí a že už tam niky nepůjdu, tak mi řekl, že to je jeho cíl! děs běs hrůza... tak se nemůžu dočkat až si tu pizzu vyzvednu :( NEDOPORUČUJI !!!

Dana

15. 11. 2012

Včera jsme tu byly posedět s kamarádkou a nedávám jinou známku než 1, za kamarádku také.Obsluha tak milá a příjemná,jídlo výborné a víno také.Rozhodně ještě letos vyrazíme.

Lucka

26. 10. 2012

V pizzerii LaCantina jsme byli již několikrát a vždy jsme byli naprosto spokojeni. Pizza je chuťově dobrá, velikostně naprosto dostačující. Ochucovadla jako automatická součást, aniž by je musel člověk požadovat a platit!! Pan číšník sice působil na první pohled nepříjemně, jako bychom ho obtěžovali, ale pokud jsme ho o cokoli požádali, nic nebyl problém! I s termínem rezervace nebyl nikdy problém - vždy se nám snažil vyjít vstříc. Za nás rozhodně doporučuji a těším se na další návštěvu.

Benny

4. 9. 2012

Máme rádi pizzu, tak jsme si koupili 3 vouchery na 2 pizzy. Obecně souhlasím s názory níže. 2x nás obsluhoval "dědek", ten opravdu není komunikativní, tváří se npříjemně a celkově je neprofesionální. Jednou nás obsluhovala asi jeho manželka nebo dcera (blondýna). Ta byla opravdu příjemná a hned jsme z toho měli lepší pocit. Jinak ještě jednu připomínku: po restauraci se pohybuje taky paní od nádobí. To považuji za největší PRUSER, protože jsme viděli, jak si v uličcce natahuje tepláky a celkově se tváří jako řeckej bůh pomsty. Tu bych z podniku okamžitě vyrazil. Závěrem bych řekl jenom jedno: resturace a obsluha stojí celkem za prd, ale pizzu "dědek" umí, to se musí nechat. Takže my, pokud budou prodávat vouchery za 100 Kč, tak občas přijdeme. Jinak původní cenu co mají v jídeláku považuji za naprosto nereálnou a nesoudnou. To by se tam nesměli chovat jako amatéři od kiosku s párkama.

Iva

31. 8. 2012

Měli jsme voucher na dvě pizzy, cola a fanta za 29,- rozlévaná a bez bublinek,pravděpodobně týden otevřená v lednici a buď dolitá vodou nebo nebyly originál,pizza nic moc,rozhodně znám lepší,nedoporučuji..Obsluha bez komentáře,vyloženě pána hosté obtěžují i když je pizzerie skoro prázdná..

Jana

30. 8. 2012

Do pizzerie jsme měli koupený voucher, již po telefonu nebyl pán moc příjemný a oznámil nám že teďka ani druhý den nemají volno a voucher nám končí 31.8.2012. Nevím proč teda mají nabídky na slevomatu, když pak nejde voucher uplatnit. Takhle jen z lidí vytáhnou peníze. Už nikdy bych si voucher do tehle pizzerie nekoupila.

Monika

25. 8. 2012

Do pizzerie jsme měli koupený voucher, již po telefonu nebyl pán moc příjemný... Pizza byla suchá, velmi málo potřená rajčaty. Objednali jsme si pizzu s lilkem a přinesli nám pizzu s okurkou, když jsme to reklamovali, tak nám bylo řečeno, že lilek není, a že okurka je to samé co lilek... nakonec nám udělali jinou, ale jde mi o princip, když se neozvete, tak si myslí, že jim to projde,ale my opravdu ohřátou okurku nemusíme... Obsluha rozlítaná, uřícená, bez úsměvu... připadali jsme si jako v jídelně. Mrzí mě to, ale dříve, za minulého majitele měla La Cantina nejlepší pizzu v Liberci a úžasně milou a usměvavou servírku...takže, kdo tam chodil dříve, tak ať tam raději nechodí, protože bude velmi zklamaný, tak jako my... sem už nikdy!

Petr

17. 8. 2012

Nechapu tato hodnoceni, take jsem cetl negativni hodnoceni a s obavami tam sel, navic jsem mel koupeny celkem tri kupony, ale o to vic jsem byl pozitivne prekvapen. Nic strasneho se nekonalo. prvni pizza prumer, druhy den jsme si dali grilovaneho uhore s pecenou stikou, to bylo velmi dobre a stacilo pro dve osoby a pakvecer jeste jednou pizza a ta byla vynikajici.... prostredi i obsluha perfektni. Ten druhy den jsme tam poznali takzvane "prudice" a jiz jsem chapal ta negativni hodnoceni... nelibilo se jim vubec nic... ja osobne bych je asi vyhodil hned... takze za me a za dve damy mame pro podnik jen uznani a doporuceni.

Míša

14. 8. 2012

Do pizzerie jsem měla voucher na dvě pizzi a po přečtení recenzí jsem se tam bála jít, ale ještě že jsem tam šla opravdu milá paní servírka. Na vše se ptala dokonce přinesla ochucovadla na pizzu, což jsem v žádné jiné pizzérii nezažila, že si můžete ještě dochutit podle sebe, takže spokojenost. Pizza byla dobrá a taková jaká byla slibovaná. Já doporučuji.

Standa

11. 8. 2012

Pizzerie,La cantina?no po přečtených Recenzí jsem jsi říkal jestli to bude stát za to ale Mile jsme Byli Překvapeni Hlavně Užasná Obsluha,Starali jse o nás jako o Vlastní a Jídlo také Super Dobře Ochuceno a porce tak akorát.DOPORUČUJI

Jarouš

9. 8. 2012

Pizza mi chutná, průser ovšem s voucherem na tatarák a křídla...tatarák nosej už namíchanej, topinky tvrdý a mastný jak debil. Z kila křídel se vyklubalo asi tak 30-40dkg. Skvělá obsluha nám taky donesla jen jeden talíř pro mou kamarádku...já to musel žrát nad stolem :D:D:D dojedu poslední voucher a už tam nepáchnu i když mi pizza chutná, číšník je prostě debil!!!!

jana

8. 8. 2012

Vše je milné dnes jsme byli,vše super,prostředí pěkné,obsluha slušná,pizza výborná,jsme spokojeni ,nelitujem zakoupení vouchru,doporučujeme.

Barbora

1. 8. 2012

Jakmile veje člověk do pizzerie, není si jist, kdo je číšník a kdo host...(Pokud tam shodou okolností nějaký host je).Absolutní neprofesionalita!Měli jsme objednaný voucher. Při rezervaci po telefonu byl pán na druhém konci velmi nepříjemný...I přes to jsme dorazili a dali si svou pizzu. Protože jsme objednali ale vouchery rovnou dva, řekli jsme si, že to zkusíme ještě jednou a přístup bude daleko lepší...Domluvili jsme tedy opět telefonicky naši rezervaci až jsme se nakonec s velmi nepříjemným pánem dohodli...Když jsme na smluvený a smluvený den dorazili, pizzerie byla zavřená a bez jakékoliv omluvy bylo na dveřích napsáno jen "z technických důvodů dnes zavřeno". Druhý den jsme volali opět do pizzerie, že měli zavřeno, kdy jindy můžeme dorazit....Nicméně pán byt tak nepříjemný a ještě k tomu řekl, že nám končí voucher, což nás nezajímalo, jestliže jsme přišli na smluvený den i dobu a bylo zavřeno...Nakonec jsme se dohodli...Nebyli jsme však jediní, kdo si na podobnou věc stěžoval...Navíc bez voucherů bychom na tu pizzu nešli...Znám lepší.

Ola

14. 7. 2012

Obsluha šílená, dali jsme si tatarák, který jsme měli objednaný na voucher. Tatarák byl sice dobrý ale donesli nám jej již zamíchaný - česnek který jsme dostali byl nahnilý, topinky se nedali jíst - hodit topinkou po majiteli má obrovskou bouli. Křidélka byla docela dobrá ale dostat 12ks malých křidélek a vydávat to za 2kg kuřecích křidélek je šílené. Druhý den nám všem bylo šíleně špatně. Posílám hygienu toto není možné. Navíc talíře byli upatlané a o ubrousky jsme se museli prosit. Tuto restauraci rozhodně nedoporučuji pokud nechcete další 2 dny strávit na WC.

Peťka

12. 7. 2012

Rezervaci jsme měli objednanou na 15.hod. my jsme přišli ve 14.20h a majitel nás přivítal dost nepříjemně- řekl: "jste tady teda brzo!" no nic,tak jsme si šli sednout do úplně prázdné místnosti, tak nevím co mu mohlo vadit... měli jsme objednané 2 vouchery(tatarák,1kg kuřecích křídel k tomu pizza chleba a 2 pizzy), objednali jsme si Fantu-s Fantou to nemělo vůbec nic společného, bylo to spíš jako hodně naředěná Fanta a nebo obyčejná limonáda na 5.90,-Kč dávali jsme si tatarák-na fotce vypadal velice pěkně, ale v realitě to nemělo s tatarákem také nic společného, spíš to byla paštika a k tomu 2kousky hnědého, nahnilého česneku-pohled na to byl opravdu hrozný. Zaplacené 1kg kuřecích křídel bylo ve skutečnosti max.300g. Pizza byla dobrá, ale třešinka přišla až na konec, byli jsme tam 4 a majitel přišel na závěr s lístkem na zaplacení nápojů a vůbec se nás nezeptal jestli budeme platit dohromady nebo zvlášť. Cena za nápoje byla 193,- a při podání 200,- se otočil a beze slova odešel, my samozřejmě čekali, že nám zbytek vrátí, jelikož za to chování a vše ostatní bychom mu nenechali ani korunu dýžko, ale nevrátil, nedoporučuju nikomu navštívit tuto restauraci a už nikdy tam nechci jít, i kdyby tam něco dávali zadarmo!!!

Petra

29. 1. 2012

Včera večer jsme navštívili pizzeria La Cantina a těšili se na tradičně výbornou pizzu. Jedním slovem bych návštěvu označila jako ZKLAMÁNÍ. Pizza nedopečená, rozhodně neodpovídala ceně 140.-, nealkoholické pivo DEEP (zakoupíte v prodejně Lidl za cca 10.-), nabízený Granát (stejně jako Cola light) nebyl, česnek v oleji a chilli olej rozhodně ne domácí výroba (česnek se dal jíst lžičkou a vůbec nebyl cítit), toalety špinavé, bez mýdla, toaletního papíru... Mám pocit, že majitel dojíždí na dobrém jméně restaurace.

lenka

7. 1. 2012

Výborná pizza, velmi pěkné a útulné prostředí, skvělá obsluha.

Šíf

5. 1. 2012

Pizza byla jedna z nejlepších které jsme jedli opravdu nám moc chutnalo i prostředí bylo pěkné.

Tento podnik hledáte také jako: "Pizzerie a restaurant lacantina" nebo "Pizeria a restaurant lacantina".
Pokud Vám v Liberci chybí Vaše oblíbená pizzerie napište nám.

Další pizerie poblíž "Pizzeria a restaurant lacantina":

NázevAdresaVzdálenost
Kvelb vinárna f.o. Železná 16, Liberec 100 m
Pizzerie maškovka Frýdlantská 285/16, Liberec 200 m
Autentica trattoria- italská restaurace Sokolská 1365, Liberec 200 m
Los todos pizzeria Soukenné nám. 26/7, Liberec 300 m
La fabbrica Na Zápraží 403/7, Liberec 400 m
Restaurace zelený strom Revoluční 131, Liberec 500 m
La punta pizzeria & restaurant Sokolská 168, Liberec 400 m
Pizza perštýn s.r.o. Na Perštýně 241/5, Liberec 700 m
Pizzeria sultan kebap Sokolská, Liberec 500 m

Může se hodit:

cukrárny a kavárny v Liberci nebo penziony Liberec.

Město měsíce:

Olomouc