Pizza

Pizzeria UNO

Horní 148, 381 01 Český Krumlov-Vnitřní Město

Tel: 380 711 825Poslat zprávuwww.hotelarcadie.cz

Upravit údaje o pizzerii

Informace o pizzerii:

K pizzerii není k dispozici podrobnější popis.

Mapa pizzerie:

Pizzeria UNO, Horní 148, 381 01 Český Krumlov-Vnitřní Město

Zobrazit pizzerie v okolí

Vaše zkušenost s touto pizzerií:

Jak hodnotíte služby, jídlo a především pizzu? Podělte se o zkušenost s ostatními.
I při kritice zůstávejte prosím vždy slušní, jinak bude příspěvek odstraněn.

Vaše hodnocení podniku Pizzeria uno (Český Krumlov)

Pizzeria uno

Kontaktovat pizzerii:

Dotazy na rezervaci či ohledně provozu Pizzeria uno (Český Krumlov):

Pizzeria uno

Pizzeria UNO - zkušenosti a hodnocení zákazníků:

Pro tuto pizzerii jsou k dispozici 3 recenze:

Tereza

1. 5. 2012

Tomuto podniku se všichni vyhněte obloukem. Mají poměrně hezký výhled, ale tím to končí. Bohužel jsmě měli hrozný hlad, takže jsme neodešli hned po polévce, což byla zásadní chyba! Nejdříve jsme dostali rajčatovou polévku, která byla z pytlíku! Vitana do hrnečku je snad lepší. Dle jídelního lístku měla být z čerstvích rajčat, přičemž tato polévka neviděla rajče ani na dálku. Na vrchu měla stříkanou šlehačku místo smetany. Už to jsem jim chtěla vrátit, avšak jak říkam,měli jsme s manželem hrozný hlad a obešli jsme před tím spoustu restaurací, které byly plné. Pak následovalo něco daleko strašidelnějšího. Já jsem si objednala nějaké těstoviny aglio olio.Byly to těstoviny namočené snad ve slunečnicovém, možná i jiném oleji, v žádném případě to nebyl olivový. Co byl však kámen úrazu, bylo tam tolik feferonek, že se to nedalo jíst. Upozorňuji, že jsem procestovala asii a na ostrou kuchyni jsem zvyklá. Porce byla tak malá, že jsem snědla dvě lžíce, po kterých to začalo pálit, a už jsem měla, jak mi sdělila servírka, dost na to, že mi to nechutná, a porci samozřejmě naúčtovala. A propos obsluha dále komentovala, že jsem jídlo vrátila, slovy za barem, které jsem neměla slyšet- a to že jsem blbá. Kuchař si přihodil, že co se "divim", když je tam napsaná feferonka.
Manžel dostal absolutní parodii na pizzu, říkal, že je bez chuti a pohledově vypadala, jako kdyby si jí před tím již někdo dal .
Bohužel i ve 21. století se toto stane. Nikdy nepíši recenze nikam, ale toto bylo tak otřesné, jídlo, obsluha i kuchyň, že Vás musím varovat před tímto podnikem.Již dloho jsem něco tak hrozivého nezažila. Dále musím upozornit, že na podobných serverech jsme zaznamenala snahy podniku a to, aby měli výtečné recenze, tím se však určitě neřiďte. Otřesnost tohoto podniku mi pak bohužel potvrdili i v hotelu. Peníze pouze vyhodíte z okna, odejdete hladoví a zkazí Vám to celý den.
Tereza

Marie Veselá

26. 4. 2012

Při návštěvě Krumlova jsme zavítali do Pizzerie UNO. Pizza byla výborná, dobře propečená, bylinky byly také v pořádku. Přítel si dal těstoviny a také byly moc dobře udělané. Obsluha byla příjemná a ochotná, slečna mi přinesla na mé přání pouze vodu z vodovodu. Prostě naprostá spokojenost :-)

Jitule

12. 7. 2011

Zdravím všechny fine-schmackery, kteří rádi dobrou pizzu. Po dlouhém vybírání ze 2 pizzerií jsme se v C.Krumlově rozhodli pro Pizzerii Uno. Nejdříve nás zarazilo, že vcházející majitel ani nepozdravil své hosty, poté co jsme "zkousli" naředěnou přepepřenou rajčatovou polévku (suš.rajče 1 ks :o) a "grilovaný" sýr tj.ohřátý v mikrovlnce přelitý zředěným medem bez chuti nás čekal "gurmánský" zážitek s nedopečenou pizzou s uvařenými kusy kuřecího masa,kutálejícími se volně po povrchu,kde místní "Ital" vyměnil oregano za hojné množství tymianu, kterou jsme vrátili a vzápětí se stali aspoň neplatným pokusem o okradení stokorunou :O) s mojí láskou už tam nikdy nevkročíme. Pro nezapomenutelný zážitek radím vyrazit jinam ;o))

Tento podnik hledáte také jako: "Pizzerie uno" nebo "Pizeria uno".
Další možnosti: pizzerie v Českých Budějovicích, rozvoz pizzy České Budějovice. Pokud Vám v Českém Krumlově chybí Vaše oblíbená pizzerie napište nám.

Další pizerie poblíž "Pizzeria uno":

NázevAdresaVzdálenost
Pizzeria latrán Latrán 37, Český Krumlov 200 m
Don pietro Český Krumlov, Český Krumlov 200 m
Cafe retro Kájovská 60, Český Krumlov 200 m
Pizzerie nonna gina Klášterní 52, Český Krumlov 300 m
Pizzaservis Po Vodě 282, Český Krumlov 500 m

Může se hodit:

cukrárny a kavárny v Českém Krumlově nebo penziony Český Krumlov.

Město měsíce:

Olomouc