Pizzerie > Praha > JEVANY > Restaurace-pizzerie jevany
Pizza

Restaurace-pizzerie Jevany

Pražská 175, 281 66 JEVANY

Tel: 602 653 260, 321 677 752

  • Posezení v restauraci
Upravit údaje o pizzerii

Informace o pizzerii:

K pizzerii není k dispozici podrobnější popis.

Otevírací doba:

Po:
Út:
St:11:0021:00
Čt:11:0021:00
Pá:11:0021:00
So:11:0021:00
Ne:11:0021:00

Mapa pizzerie:

Restaurace-pizzerie Jevany, Pražská 175, 281 66 JEVANY

Zobrazit pizzerie v okolí

Vaše zkušenost s touto pizzerií:

Jak hodnotíte služby, jídlo a především pizzu? Podělte se o zkušenost s ostatními.
I při kritice zůstávejte prosím vždy slušní, jinak bude příspěvek odstraněn.

Vaše hodnocení podniku Restaurace-pizzerie jevany (Praha)

Restaurace-pizzerie jevany

Restaurace-pizzerie Jevany - zkušenosti a hodnocení zákazníků:

Pro tuto pizzerii je k dispozici 11 recenzí:

Robert

7. 10. 2018

Vynikajici jidlo vcetne vybornych salatu, vse cerstve a na objednavku pripravovane. Pripojuji se k panu Richardovi (s temi vesnickymi lopatami ma naprostou pravdu - jejich "hodnoceni" naprosto NEodpovida situaci)....tez vynikajici Svijany podavane ve zmrazene sklenici, zahradka je kouzelna zrovna tak jako velice osobity interier a WC naprosto ciste a v poradku !!!

tonda

25. 8. 2018

Super mila obsluha vsude cisto

Richard Špindlerův Mlýn

29. 5. 2018

Vynikající jídlo, milá obsluha, vřele doporučuji, nechápu ty vesnické lopaty, které si stěžují, jsou zvykli na české knedlíky.

Alžběta

14. 3. 2018

Peklo, peklo, peklo, zkažený závěr výletu....potvrzuji vše co bylo napsáno přede mnou...rozhodně nedoporučuji

Eliška

14. 3. 2018

Bohužel se musím přidat k negativním recenzím zde. Jídlo sice zas taková katastrofa nebyla, ale přístup personálu dokáže veškerý dojem pokazit. I ty ne příliš hezké toalety bych přežila, ale arogantní pan vrchní evidentně neměl dobrou náladu a choval se k nám jako k obtížnému hmyzu. Vodu nalitou kdesi za zády do skleničky účtují jako Bonaquu, přinesený účet vyjetý z kasy byl za celkovou částku, nikde nerozepsáno - no hrůza. Dýško jsme jim nedali žádné a fascinuje mě (když tady čtu ty starší komentáře), že tento podnik vůbec ještě přežívá. Jediné vysvětlení je, že opravdu těží ze své výhodné polohy u začátku a konce různých turistických tras. Smutný případ.

Lenka

29. 5. 2017

Včerejší návštěva mi zkazila náladu na zbytek dne. Neskutečně drzá arogantní obsluha! Objednala jsem si ledovou kávu, a protože ji připravují v různých podnicích různě, zeptala jsem se, jak vypadá u nich. Pán odpověděl, že "super". Na dotaz, zda do ní dávají led, odpověděl že ne. Nakonec jsme se na ledu domluvili, ale kávu pak přinesl stejně bez něho. Na upozornění, že v ní led chyběl, odsekl, že roztál. "Domácí" štrůdl za moc nestál, dámská toaleta byla dost hrozná a zahrádka zanedbaná. Lidi, nechoďte tam!

Naďa

29. 5. 2017

Pro turistu, který se právě vynořil z jevanských lesů, je to na první pohled lákavé místo, ale vyhněte se mu obloukem. Tato "pizzerie" inzeruje všude na vnějších plochách různé zvláštní lákavé dobrůtky, jako zapečený tvaroh, domácí limonády apod. Když se posadíte, zjistíte, že "zapečený tvaroh" stojí devadesát korun a vaše nadšení poněkud opadne, a když požadujete po obsluze, aby vám vysvětlila, co se pod názvem skrývá, odpovědi se nedočkáte, buď vám pán nerozuměl, nebo to předstíral, aby se s vámi nemusel bavit. Takže pokračujte v chůzi, dál ve vsi je normální hospoda.

Simi

25. 3. 2017

Restaurece děs,zahrádka ještě ušla.Ale obsluha hrůza!Ptala jsem se jestli ty ovocný limonády jsou i bez cukru.Odpověď byla,že neví.Ještě jsme si nevybrali a hned nám odnesly jídelák.Obsluha přišla místo,zda jsme si vybrali bylo ,tak co?Polévky byla hodně mastná.Neberu ani,že se nás nezeptal jestli chcem platit dohromady nebo ne.Po zaplacení jsem zjistila,že si automaticky nechal diško!!Tato restaurace už nikdy více!!!

jana

26. 1. 2016

Zahrádka z ulice vypadá pěkně, z blízka je vidět špinavý dříve bílý plastový nábytek, jídlo bylo trochu cítít, nádobí- sklenici jsme dostali špinavou, pan co obsluhoval se neomluvil, přinesl novou sklenici a dál se tvářil nepříjemně, tuto restauraci již nikdy nenavštívíme a známým doporučíme to samé, příště dáme na první dojem a nebudeme riskovat další nepříjemný zážitek.To byla naše víkendová zkušenost z léta.

Alena

8. 5. 2015

To co píše pan Viktor je pravda. Dnes jsme pizzerii navštívili a fakt katastrofa. Čas se tam zastavil před několika lety. Jídlo nebylo dobré a všechno tam je takové ulepkané. Chtěla jsem se dát do řeči s obsluhou,tak se ptám ,,ten dortík je domácí pečete ho tady?Vyštěkl na mě ANO a odešel.Milý úsměv a slůvko asi pán boužel nezná škoda. Tuto restauraci nedoporučiji a už nikdy nenavštívím.

Alena

Viktor

19. 10. 2014

Velmi špatná zkušenost. Na zahrádce sedíte na plastových židličkách, které majitel nejspíš sesbíral z okolních dvorků a místo menu vám přinesou salát, jehož listy s grafickou úpravou z hlubokých devadesátých se ani neobtěžují přetisknout - jen ceny jsou přelepené a na konci je rukou vepsaná poznámka, že za záchod se platí desetikoruna. Pizza stojí bratru 160 korun, ale jelikož jsem tuto restauraci před lety s rodiči navštěvoval, risknul jsem to a doufal, že se spolu s vybavením nezměnila ani kuchyně, která bývyla skvělá. Dal jsem si pizzu se šunkou a slaninou a přinesli mi placku zvící v průměru nanejvýš 25 cm, na které byl místo šukny šunkový nářez (ten echt nářezový, nařezaný v tlustých kouscích co z nich místo šťávy teče divná teplá močka) a místo slaniny (nekecám!) špek. Chápu, že standardy můžou být různé, ale říct si za něco sto šede a pak to takhle ošulit, to je sprostota!

Tento podnik hledáte také jako: "Restaurace-pizzeria jevany" nebo "Restaurace-pizerie jevany".
Pokud Vám v Praze chybí Vaše oblíbená pizzerie napište nám.

Další pizerie poblíž "Restaurace-pizzerie jevany":

NázevAdresaVzdálenost
Pizzeria ristorante vyžlovka Pražská 55, Vyžlovka 2.4 km
Pizzeria pietro nám. 9. května 18, Ondřejov 7.4 km
Pizzeria malechov Prokopa Velikého 112, Český Brod 12 km
Pizza porta via Černokostelecká 251/24, Radošovice 11 km
Modrý beránek Sokolská 584, Čerčany 15 km
Western chilli Na Obci 1778/7, Říčany 11 km
Restaurant no. 110 V lipách 110/26, Praha 16 km
Pizza do krabice 5. května 47, Praha 17 km
Pizzerie per tutti Sedláčkova 109/2, Čelákovice 22 km

Může se hodit:

cukrárny a kavárny v Praze nebo penziony Praha.

Město měsíce:

Olomouc